Dekanlarımız

 
Adı & Soyadı Görev Yılları
 Hüseyin ŞENSOY  07.03.1975 - 01.12.1975
 14.03.1978 - 14.03.1980
 Celal KURU  14.03.1980 - 24.07.1992 
 Prof.Dr.Mustafa ÖZDEMİR  24.07.1992 -12.10.1995
 Prof.Dr.Hayati DOĞANAY  12.10.1995 -17.01.1996
 23.07.2007 -16.08.2007
 Prof.Dr.Baki HAZER  29.01.1996 -17.03.1997
 Prof.Dr. Salim KOCA  09.09.1997- 03.08.1998
 Prof.Dr. İsmail ÖZÇELİK  10.07.1998 - 05.07.2002
 Prof.Dr. Mehmet TÜFEKÇİ  08.07.2002 - 21.05.2007
 Prof.Dr. Ö.Faruk FARSAKOĞLU  31.01.2008 - 08.05.2009
 Prof.Dr. Mustafa TÜRKMEN  11.05.2009 - 03.03.2013
 Prof. Dr. Mahir KADAKAL  04.03.2013 - 09.08.2016
 Prof. Dr. Cevdet COŞKUN  21.07.2016 - 26.02.2017
 Prof. Dr. Murat TAŞ  27.02.2017 - 06.09.2019
 Prof. Dr. Güven ÖZDEM  06.09.2019 - 10.03.2020