2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AKADEMİK DANIŞMANLIKLAR |
Fen Bilgisi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1 |
Dr. Öğr. Üyesi Ümmü Gülsüm DURUKAN |
Fen Bilgisi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1. Sınıf |
2 |
Dr. Öğr. Üyesi Bahar YILMAZ YENDİ |
Fen Bilgisi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
2. Sınıf |
3 |
Dr. Öğr. Üyesi Büşra TUNCAY YÜKSEL |
Fen Bilgisi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
3. Sınıf |
4 |
Doç.Dr. Günkut MESCİ |
Fen Bilgisi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
4.Sınıf |
Matematik Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1 |
Dr. Öğr. Üyesi Firdevs İclal KARATAŞ AYDIN |
Matematik Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1. Sınıf |
2 |
Doç.Dr. Mihriban HACISALİHOĞLU KARADENİZ |
Matematik Eğitimi Ana Bilim Dalı |
2. Sınıf |
3 |
Doç.Dr. Funda AYDI GÜÇ |
Matematik Eğitimi Ana Bilim Dalı |
3. Sınıf |
4 |
Doç.Dr. Türkan Berrin KÖSE |
Matematik Eğitimi Ana Bilim Dalı |
4.Sınıf |
İngiliz Dili Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1 |
Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem GÜNEŞ ÇİLEK |
İngiliz Dili Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1. Sınıf |
2 |
Dr. Öğr. Üyesi Melissa Özlem GRAB |
İngiliz Dili Eğitimi Ana Bilim Dalı |
2. Sınıf |
3 |
Dr. Öğr. Üyesi Hatice ÖZATA |
İngiliz Dili Eğitimi Ana Bilim Dalı |
3. Sınıf |
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1 |
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Hürrem SÜNNEY |
PDR (Normal Öğretim) |
1. Sınıf -1.grup |
2 |
Arş.Gör. Arif ARSLAN |
PDR (Normal Öğretim) |
1. Sınıf- |
2. grup |
3 |
Dr.Öğr. Üyesi Dünya BAZ |
PDR (Normal Öğretim) |
2. Sınıf |
1.Grup |
4 |
Doç.Dr. Özlem ULAŞ KILIÇ |
PDR (Normal Öğretim) |
2.Sınıf |
2.Grup |
5 |
Dr. Öğr. Üyesi Berru ULUSOY |
PDR (Normal Öğretim) |
3. Sınıf |
1.Grup |
6 |
Arş.Gör. Ayşe Gül İÇİN |
PDR (Normal Öğretim) |
3. Sınıf |
2.Grup |
7 |
Öğr. Gör. Melike Burcu YILMAZ |
PDR (Normal Öğretim) |
4. Sınıf -1.grup |
8 |
Doç. Dr. Levent YAYCI |
PDR (Normal Öğretim) |
4. Sınıf -2.grup |
Zihin Engelliler Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1 |
Dr. Öğr. Üyesi İsmail Hakkı TOMAR |
Zihin Engelliler Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1. Sınıf |
2 |
Dr. Öğr. Üyesi Banuçiçek ÖZDEMİR |
Zihin Engelliler Eğitimi Ana Bilim Dalı |
2. Sınıf |
3 |
Dr. Öğr. Üyesi Yasemin ERTUĞRUL |
Zihin Engelliler Eğitimi Ana Bilim Dalı |
3. Sınıf |
4 |
Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim ÇAKIR |
Zihin Engelliler Eğitimi Ana Bilim Dalı |
4.Sınıf |
Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1 |
Dr. Öğr. Üyesi Serkan ÖZTÜRK |
Müzik Eğitimi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1. Sınıf |
2 |
Dr. Öğr. Üyesi Abdullah ÖNLÜ |
Müzik Eğitimi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
2. Sınıf |
3 |
Dr. Öğr.Üyesi Beste ATALAY ÖCAL |
Müzik Eğitimi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
3. Sınıf |
5 |
Dr. Öğr. Üyesi Serkan ÖZTÜRK |
Müzik Eğitimi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
4.Sınıf |
Tekrar |
Resim -İş Eğitimi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1 |
Dr. Öğr. Üyesi Selahattin YILMAZ |
Resim -İş Eğitimi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1. Sınıf |
2 |
Dr. Öğr. Üyesi Handan BÜLBÜL |
Resim -İş Eğitimi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
2. Sınıf |
3 |
Doç.Dr. Elif MAMUR YILMAZ |
Resim -İş Eğitimi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
3. Sınıf |
4 |
Arş.Gör. Dr. Gülden MAVİOĞLU |
Resim -İş Eğitimi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
4.Sınıf |
5 |
Arş.Gör. Dr. Gülden MAVİOĞLU |
Resim -İş Eğitimi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
4.Sınıf |
Tekrar |
Okul Öncesi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1 |
Dr.Öğr. Üyesi Hülya YOLASIĞMAZOĞLU |
Okul Öncesi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1.Sınıf |
1.Grup |
2 |
Dr.Öğr. Üyesi Rahman ÇAKIR |
Okul Öncesi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1.Sınıf |
2.Grup |
3 |
Öğr. Gör. İlkay TOYLAN |
Okul Öncesi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
2. Sınıf |
1.Grup |
4 |
Öğr.Gör. Hüseyin KARA |
Okul Öncesi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
2.Sınıf |
2.Grup |
5 |
Arş.Gör. Banu AKTAŞ |
Okul Öncesi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
3. Sınıf |
1.Grup |
6 |
Dr. Öğr. Üyesi Meltem DURAN |
Okul Öncesi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
3. Sınıf |
2.Grup |
7 |
Öğr. Gör. Nadire KOSER |
Okul Öncesi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
4. Sınıf -1.grup |
8 |
Öğr. Gör. Nafız KÖSE |
Okul Öncesi Eğitimi Ana Bilim Dalı |
4. Sınıf -2.grup |
Sınıf Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1 |
Öğr. Gör. Mustafa KÜÇÜK |
Sınıf Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1.Sınıf |
1.Grup |
2 |
Öğr. Gör. Gökhan HAMZAÇEBİ |
Sınıf Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1.Sınıf |
2.Grup |
3 |
Doç.Dr. Eser ÜLTAY |
Sınıf Eğitimi Ana Bilim Dalı |
2. Sınıf |
1.Grup |
4 |
Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Gül CANİKLİOĞLU |
Sınıf Eğitimi Ana Bilim Dalı |
2.Sınıf |
2.Grup |
5 |
Dr. Öğr. Üyesi Nazım KURUCA |
Sınıf Eğitimi Ana Bilim Dalı |
3. Sınıf |
1.Grup |
6 |
Öğr. Gör. Muzaffer ATALAR |
Sınıf Eğitimi Ana Bilim Dalı |
3. Sınıf |
2.Grup |
7 |
Öğr. Gör. Recep YAĞCI |
Sınıf Eğitimi Ana Bilim Dalı |
4. Sınıf -1.grup |
8 |
Dr. Öğr. Üyesi Müge AYGÜN |
Sınıf Eğitimi Ana Bilim Dalı |
4. Sınıf |
2.grup |
Sosyal Bilgiler Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1 |
Öğr. Gör. Alparslan ERİMLİ |
Sosyal Bilgiler Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1. Sınıf |
2 |
Dr. Öğr. Üyesi Yüksel BÜLBÜL |
Sosyal Bilgiler Eğitimi Ana Bilim Dalı |
2. Sınıf |
3 |
Dr. Öğr. Üyesi Özge METİN |
Sosyal Bilgiler Eğitimi Ana Bilim Dalı |
3. Sınıf |
4 |
Dr. Öğr. Üyesi Tuğrul KÜLÜKOĞLU |
Sosyal Bilgiler Eğitimi Ana Bilim Dalı |
4.Sınıf |
Türkçe Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1 |
Doç.Dr. Müzeyyen ALTUNBAY |
Türkçe Eğitimi Ana Bilim Dalı |
1. Sınıf - |
3 |
Dr.Öğr. Üyesi Dursun ŞAHİN |
Türkçe Eğitimi Ana Bilim Dalı |
2. Sınıf |
1.Grup |
4 |
Dr. Öğr. Üyesi Miriam Zeliha STEBLER |
Türkçe Eğitimi Ana Bilim Dalı |
2.Sınıf |
2.Grup |
5 |
Arş.Gör. Yasemin BAŞKAN |
Türkçe Eğitimi Ana Bilim Dalı |
3. Sınıf |
1.Grup |
6 |
Doç.Dr. Lokman TAŞKESENLİOĞLU |
Türkçe Eğitimi Ana Bilim Dalı |
3. Sınıf |
2.Grup |
7 |
Dr. Öğr. Üyesi Ülkü KARA |
Türkçe Eğitimi Ana Bilim Dalı |
4. Sınıf -1.grup |
8 |
Dr. Öğr. Üyesi Ülkü KARA |
Türkçe Eğitimi Ana Bilim Dalı |
4. Sınıf -2.grup |