Buradasınız : Fakültemiz  / Dekanlarımız
Türkçe
English
Cumartesi, 20.10.2018

Dekanlarımız

huseyin_sensoy.png                celal_kuru.png         

Hüseyin ŞENSOY                       Celal KURU                   

Eğitim Enst. Müd.                     Eğitim Yüksekokul Müd. 

07.03.1975-01.12.1975             14.03.1980-24.07.1992  

14.03.1978-14.03.1980

 mustafa_ozdemir.png             hayati_doganay.png

Prof.Dr.Mustafa ÖZDEMİR       Prof.Dr.Hayati DOĞANAY

DEKAN                                   DEKAN 

24.07.1992-12.10.1995          12.10.1995-17.01.1996

                                            23.07.2007-16.08.2007

baki_hazer.png              salim_koca.png

Prof.Dr.Baki HAZER                Prof.Dr.Salim KOCA

DEKAN                                   DEKAN

29.01.1996-17.03.1997          09.09.1997-03.08.1998

 

 

ismail_ozcelik.png              mehmet_tufekci.png      

Prof.Dr.İsmail ÖZÇELİK           Prof.Dr.Mehmet TÜFEKÇİ 

DEKAN                                   DEKAN                             

10.07.1998-05.07.2002          08.07.2002-21.05.2007  

omer_faruk_farsakoglu.png               MustafaTurkmen_02.jpg

Prof.Dr.Ö.Faruk FARSAKOĞLU    Prof.Dr. Mustafa TÜRKMEN

DEKAN                                      DEKAN

31.01.2008-08.05.2009              11.05.2009-03.03.2013

mahirkadakal.JPG

Prof. Dr. Mahir KADAKAL

DEKAN

04.03.2013-09.08.2016